Hargassner buffervaten SP 825 – 2000

Hargassner buffers en buffervaten zijn buffersystemen voor optimale warmteopslag

Buffervaten P 825

De Hargassner buffers SP 825-1500 zijn ideale buffersystemen door het unieke gelaagde systeem en goede isolatie, bijzonder geschikt voor warmwater opslag.

Geproduceerd voor onder andere industriële warmte-terugwinsystemen, biomassa-, houtgestookte-installatie, pellet-installatie, pellet cv ketel, houtvergassers warmte uit kloofhout, blokhout en stukhout.

Alle Hargassner buffervaten zijn voorzien van perfecte aansluitposities voor de Hargassner regel- en hydrauliek-systemen:

  • Buffervoelerklemmen voor eenvoudig en flexibel te monteren
  • Polyurethaan isolatie met een dikte van 100mm voorzien van grijze mantel.

Buffervaten SP 825 – 2000

 TypeSP 825SP 1000SP 1500SP 2000
Inhoud bufferLiter825100015002000
Diameter buffer zonder isolatiemm75079010001100
Diameter buffer met isolatiemm95099012001300
Hoogte buffer zonder isolatiemm1910201021102240
Hoogte met isolatiemm1980208021802310
Aansluitingen 8 Stk. IGDuim5/4″5/4″5/4″6/4″
Gewichtkg131138188266

Max.bedrijfsdruk Hargassner buffers 3 bar, max.bedrijfstemperatuur 95°C

Aansluitingen buffervaten SP 825 – 2000

Hieronder zijn de afmetingen weergegeven van de Hargassner buffers en buffervaten:

  tSP 825SP 1000SP 1500SP 2000
Kiepmaat zonder isolatiekmm1946205321702313
Aansluiting Ontluchtingamm1904200821052238
Aansluitingbmm1665176518061932
Aansluitingcmm1310138514261527
Aansluitingdmm955100510461122
Aansluitingemm245245286312