Hargassner Hygiëne buffer HSP 825 – 2000

Hargassner Hygiëne buffers zijn buffersystemen voor optimale warmteopslag in combinatie met een warmtewisselaar t.b.v. tapwater

Hygiëne buffers met tapwater HSP 825 – 2000

De Hargassner hygiëne buffers HSP 825 – 2000 zijn te verkrijgen met een bufferinhoud van 825, 1000, 1500 en 2000 liter.

Deze hygiëne buffers zijn perfect afgestemd op de Hargassner regelingen en hydraulische schema’s. De HSP buffervat imponeert met zijn geïntegreerde retourwater gelaagdheidsplaat, zijn variabele positionering van buffersensors en zijn hygiënische warmwater.

De ruim bemeten RVS gegolfde buis warmtewisselaar, laat drinkwater (tapwater) op een legionella veilige manier verwarmen. De continue heet waterstroom garandeert een hoge tapwatercapaciteit. De regelmatige bewegingen van de flexibele gegolfde RVS buiswisselaar, reduceert kalkafzetting.

De voordelen:

1. Retourwater gelaagdheidskanaal voor een optimale buffer vulling
2. Legionella veilig opwarmen van tapwater
3 Voelerklemmen voor eenvoudige en flexibele montage van de temperatuurvoelers.
4 .Kalkreducering door flexibele geribbelde roestvrij stalen warmtewisselaar

Buffervaten SP 825 – 2000

Type  HSP     
 TypeHSP 825HSP 1000HSP 1500HSP 2000
Inhoud buffervatLiter825100015002000
Diameter buffer zonder isolatiemm75079010001100
Diameter buffer met isolatiemm95099012001300
Hoogte buffer zonder isolatiemm1910201021102240
Hoogte met isolatiemm1980208021802310
Aansluitingen 8 Stk. IGDuim5/4″5/4″5/4″6/4″
RVS Warmtewisselaar waterinhoudLiter38384646
RVS warmtewisselaar – verwarmd oppervlakm2778,68,6
Gewichtkg148158208284

Max.bedrijfsdruk Hargassner buffers 3 bar, max.bedrijfstemperatuur 95°C

Aansluitingen buffervaten SP 825 – 2000

Hieronder zijn de afmetingen weergegeven van de Hargassner buffers en buffervaten:

Aansluitingen HSP      
   825100015002000
Kiepmaat zonder isolatiekmm1946205321702313
Aansluiting Ontluchtingamm1904200821052238
Aansluitingbmm1665176518061932
Aansluitingcmm1310138514261527
Aansluitingdmm955100510461122
Aansluitingemm245245286312