Hargassner Solar- hygiene-buffers HSP SW 1+2

Hargassner Solar hygiëne buffervaten zijn buffersystemen voor optimale warmteopslag.

Sollar zonnebuffertank SP SW 1 en SP SW 2

Met een tapwaterspiraal en de warmte opgewekt middels zonne-energie in combinatie met een biomassa-, hout-, houtsnipper-, en of pellet CV-ketel of houtvergasser.

De gelaagde Solar- hygiëne buffer type HSP SW is perfect afgestemd op de Hargassner regelingen en hydraulische schema’s. Naast het geïntegreerde retourwater gelaagdheidskanaal, zijn variabele positionering van temperatuur sensoren

De voordelen:

1 Retourwater gelaagdheidskanaal voor een optimale buffer vulling
2 Legionella veilig opwarmen van tapwater, met kalkreducering.
3 Warmtewisselaar boven en onderzijde, voor optimale benutting van de zonne-integratie.
4. Voelerklemmen voor eenvoudige en flexibele montage van de voelers.

De HSP SW buffertank is beschikbaar met bodem & overhead zonne-warmtewisselaar. De onderliggende gladde buiswarmtewisselaar zorgt voor eenvoudige integratie van een zonne-energie. In de uitvoering met twee zonne-warmtewisselaars, wordt de bovenste warmtewisselaar voor een snelle verwarming van het buffergeheugen in het hete water gebruikt.

De lagere zonneboiler warmtewisselaar zorgt ervoor dat de volledige lading van de buffer of voor voorverwarming bij een minder zonnige dag

Solar- hygiene-buffers HSP SW 1+2

Type  HSP SW    
 TypeSP 825SP 1000SP 1500
Inhoud buffervatLiter82510001500
Diameter buffer zonder isolatiemm7507901000
Diameter buffer met isolatiemm9509901200
Hoogte buffer zonder isolatiemm191020102110
Hoogte met isolatiemm198020802180
Aansluitingen 8 Stk. IGDuim5/4″5/4″5/4″
Gewicht SW.1kg142164210
Warmtewisselaar onder SW.1m2233
Gewicht SW.2kg175196255
Warmtewisselaar onder / boven  SW.2m22/22/33/3

Max. bedrijfsdruk Hargassner buffers 3 bar, max. Bedrijfstemperatuur 95°C, max. tapwaterbedrijfsdruk 6 bar

Aansluitingen HSP SW

Hieronder zijn de afmetingen weergegeven van de Hargassner buffers en buffervaten:

Aansluitingen HSP SW     
   82510001500
Kiepmaat zonder isolatiekmm194620532170
Aansluiting Ontluchtingamm190420082105
Aansluitingbmm166517651806
Aansluiting VL Solar WT bovencmm158316451806
Aansluitingdmm131013851426
Aansluiting RL Solar WT bovenemm113311951176
Aansluitingfmm95510051046
Aansluiting VL Solar WT ondergmm735915956
Aansluiting RL Solar WT onderhmm285285326
Aansluitingimm245245286