Hargassner Solar voorraadbuffer SP SW 1+2

Hargassner Solarbuffers zijn ideale buffersystemen voor optimale warmteopslag voor een houtgestookte- en pelletsverwarmingsketel in combinatie met zonne-energie.

Sollar zonnebuffertank SP SW 1 en SP SW 2

De gelaagde Solar-voorraadbuffers type SP SW zijn extra voorzien van verwarmingsspiraal en aansluitingen voor de zonnecollectoren.

De Solar voorraadbuffer is perfect afgestemd op de Hargassner regelingen en hydraulische schema’s. Naast het geïntegreerde retourwater gelaagdheidskanaal, zijn variabele positionering van temperatuur sensoren

De voordelen:
1. Retourwater gelaagdheidskanaal voor een optimale buffer vulling
2. De Solar voorraadbuffers zijn voorzien van een verwarmingsspiraal warmtewisselaar onderzijde (SW.1) of verkrijgbaar in een uitvoering met twee solar verwarmingsspiralen warmtewisselaar SW 2 bovenzijde en onder in het buffervat , voor optimale benutting van zonne-energie.

3. Solar buffervaten zijn voorzien van voelerklemmen voor eenvoudige en flexibele montage van de
temperatuurvoelers.

4. De buffervaten zijn goed geïsoleerd

Buffervaten SP 825 – 2000

Type SP SW     
 TypeSP 825SP 1000SP
1500
SP 2000
Inhoud buffervatLiter825100015002000
Diameter buffer zonder isolatiemm75079010001100
Diameter buffer met isolatiemm95099012001300
Hoogte buffer zonder isolatiemm1910201021102240
Hoogte met isolatiemm1980208021802310
Aansluitingen 8 Stk. IGDuim5/4″5/4″5/4″6/4″
Gewicht SW.1     
Warmtewisselaar onder SW.1m22334
Gewicht SW.2kg175196255345
Warmtewisselaar onder / boven  SW.2m22/22/33/34/4

Max.bedrijfsdruk Hargassner buffers 3 bar, max.bedrijfstemperatuur 95°C

Aansluitingen Solar voorraadbuffer SP SW 1+2

Hieronder zijn de afmetingen weergegeven van de Hargassner buffers en buffervaten:

Aansluitingen SP SW 1+2      
   825100015002000
Kiepmaat zonder isolatiekmm1946205321702313
Aansluiting Ontluchtingamm1904200821052238
Aansluitingbmm1665176518061932
Aansluiting VL Soalr WT bovencmm1583164518061932
Aansluitingdmm1310138514261527
Aansluiting RL Solar WT bovenemm1133119511761257
Aansluitingfmm955100510461122
Aansluiting
VL Solar WT onder
gmm735915956987
Aansluiting
RL Solar WT onder
hmm735915956987
Aansluitingimm245245286312